Login
Register

Головна

Майнові права українців

Знання

Різне

Головна

Україна-Русь 700 років тому. Карта

Україна сьогодні. Карта

Злочинність, СНІД в Україні 2007 рік

Сайт в стадії розробки, не всі статті,розділи і меню функціонують

Чи знаєш ти, що:

  • - Україна - одна з найбагатших країн світу за своїми ресурсами: земля, надра, промисловість, кліматичні умови, скарбниці культури.
  • - Ти є співвласником цих ресурсів. Ти - господар!!!
  • - в 90-х р. Україна займала за всіма економічними показниками 4-те місце, а на сьогоднішній день займає 140 місце в світі.
  • - Україна може зникнути з карти світу, а Українці – нація, яка вимирає.


Тебе обікрали! Тобі належить частка майна, житло, земля.

  • - За майно станом на 01.01.2013р. належить 10.000-50.000;
  • - Щорічно ти повинен отримувати 50.000 дивідендів, але їх привласнило чиновництво;
  • - заощадження; заробітна плата- різниця яку недоплачують; пенсії- різниця, яку недоплачують;
  • - підвищення платежів за комунальні послуги, а в цей час чиновники жирують і продовжують тебе обкрадати.

Зупинись і задумайся. Постав претензії чиновникам, які видають себе за владу. Заповни декларацію. Вислови недовіру і усунення кримінальних, корупційних чиновників-посадовців.
Влада-це ми. Об'єднаймося! Разом ми переможемо. Правда і закон на нашій стороні. Разом ми доб’ємось правди.

Лише український етнос -  народ України, який століттями виборював незалежність 

своєї древньої держави - яка згодом стала називатись Русь, пізніше -  Україна, може на основі свого звичаю, автохтонної форми управління державою стати гарантом миру, безпеки і процівтання  всім громадянам держави Україна - незалежно від національноїх чи релігійної належності. 

З нами і наші великі Предки, і земля, і Бог - бо з нами Правда. Ми боронимо своє, не зазіхаємо на чуже, ми завжди з розумінням відносились до всіх, хто проживав і проживає на нашій землі, шануючи тих, хто шанував нас, допомагаючи всім людям, хто не прагнув нас зробити рабами.

Для нас найвища ціннісить - Правда, Справедливість, Любов і Світло душі, яке нам заповідано утримувати на цій землі, аби "вона нами утримана була".

 

Книга "Обкрадена Україна"

Книга О.Яремків "Обкрадена Україна" Цю книгу оминали майже 15 років "державотворці", "патріоти", лідери різних "народних", "національних" партій і рухів... 
Тому маємо сьогоднішній стан України -  остаточне пограбування і знищення народу і держави, яке ще ми можемо зупинити. Читати докладніше...

Прокиньтесь, думайте, дійте!

Варто зрозуміти, що ми, українці, в нашій державі поставлені в умови, коли змушені гуртуватись і боротись за свої права в нашій, украденій і обкраденій Украіні.

Що робити? Який вихід має Україна?

Кожний з нас прагне жити, і жити у щасті, любові, творячи світ згідно свого призначення і здібностей. Які заповіді наших великих Предків, яку матеріальну, духовну, культурну основу нашого будття і поступу ми маємо?  ЧИтати далі...