Login
Register

Головна

Майнові права українців

Знання

Різне

Головна

Україна-Русь 700 років тому. Карта

Україна сьогодні. Карта

Злочинність, СНІД в Україні 2007 рік

Сайт в стадії розробки, не всі статті,розділи і меню функціонують

Чи знаєш ти, що:

  • - Україна - одна з найбагатших країн світу за своїми ресурсами: земля, надра, промисловість, кліматичні умови, скарбниці культури.
  • - Ти є співвласником цих ресурсів. Ти - господар!!!
  • - в 90-х р. Україна займала за всіма економічними показниками 4-те місце, а на сьогоднішній день займає 140 місце в світі.
  • - Україна може зникнути з карти світу, а Українці – нація, яка вимирає.


Тебе обікрали! Тобі належить частка майна, житло, земля.

  • - За майно станом на 01.01.2013р. належить 10.000-50.000;
  • - Щорічно ти повинен отримувати 50.000 дивідендів, але їх привласнило чиновництво;
  • - заощадження; заробітна плата- різниця яку недоплачують; пенсії- різниця, яку недоплачують;
  • - підвищення платежів за комунальні послуги, а в цей час чиновники жирують і продовжують тебе обкрадати.

Зупинись і задумайся. Постав претензії чиновникам, які видають себе за владу. Заповни декларацію. Вислови недовіру і усунення кримінальних, корупційних чиновників-посадовців.
Влада-це ми. Об'єднаймося! Разом ми переможемо. Правда і закон на нашій стороні. Разом ми доб’ємось правди.

Книга
Та прірва, яку ми маємо зараз, є похідним ід того, що наша власність привласнена кимось. 
Але повернути її є можливим. І для тих, хто дійсно прагне щось зробити для людей, а не для свого " рейтингу"  - ця книга може бути великою допомогою в скеруванні зусиль.
На протязі останніх 20 років існуюча влада в державі порушуючи наю ж писані закони, Конституцію, створюючи інші закони цілеспрямовано позбавила громадян України майна, яке належиться їм згідно законів держави і Конституції - тобто діяла не задля блага народу, а як злочина група осіб, що діяли і діють по зговору.

Ольга Михайлівна ЯРЕМКІВ - правник, підприємець, автор низки друкованих статей з проблем економічно-правової політики в нашій державі. Здобула економічну освіту, відтак юридичний факультет Львівського держуні­верситету. Працювала бухгалтером-ревізором, керівником торгового підприємства. Зараз займається дослідницькою роботою.Смілива критика урядових заходів, спрямованих на роздержавлення та приватизацію народного майна, інвестиційної та податкової політики, фінансових маніпуляцій, що призвели до економічного розвалу держави, зубожіння народу, знайшла прихильний відгук читачів і невдоволення владних структур та підпорядкованих їм деяких засобів масової інформації.А тому не дивно що перші статті О.М. Яремків надруковані не в українських політично-економічних виданнях, куди їх посилала, а в московському "Науковому віснику українського Історичного клубу" (том 5, 2001) та газетах "Ідеаліст", "Літературний Львів".

В роздумах - доля простих людей, їх біди, складна доля Незалежної України. 

Текст книги (останнє, дещо доповнене порівняно з поерередніми виданнями і перведеного з pdf формату) надається з дозволу автора. 

Завантажити книгу "Обкрадена Україна"     Читати книгу на сайті 

 

 

 

Книга "Обкрадена Україна"

Книга О.Яремків "Обкрадена Україна" Цю книгу оминали майже 15 років "державотворці", "патріоти", лідери різних "народних", "національних" партій і рухів... 
Тому маємо сьогоднішній стан України -  остаточне пограбування і знищення народу і держави, яке ще ми можемо зупинити. Читати докладніше...

Прокиньтесь, думайте, дійте!

Варто зрозуміти, що ми, українці, в нашій державі поставлені в умови, коли змушені гуртуватись і боротись за свої права в нашій, украденій і обкраденій Украіні.

Що робити? Який вихід має Україна?

Кожний з нас прагне жити, і жити у щасті, любові, творячи світ згідно свого призначення і здібностей. Які заповіді наших великих Предків, яку матеріальну, духовну, культурну основу нашого будття і поступу ми маємо?  ЧИтати далі...