Login
Register

Головна

Майнові права українців

Знання

Різне

Відеоматеріали від О.Яремків

Ольга Михайлівна Яремків, автора книги “Обзкрадена Україна”, що на запрошення ГО “Самоврядна громада” завітала в Київ з метою розповсюдження своєї аналітичної роботи, як економічно – правового аналізу виходу країни з кризи, провела семінар по захисту майнових прав громадян України. Учасникам семінару були видані декларації, в яких є можливість підрахувати всі власні збитки, що нанесли олігархи за часи незалежності України кожному українському громадянину, і в разі наявності поваги до себе, як до людини, за умови об’єднання громадян в територіальні громади власники і суб’єкта публічного права можна буде повернути власність під контроль українського народу. Це стане економічною базою зміни системи і механізмом відновлення національного багатства України. Маючи територіальні громади - власники громадяни не стануть в простір зловживання спільним та неподільним майном держави, а будуть його використовувати з метою примноження.

У вас є нагода переглянути як це відбувалось і отримати всі знання для захисту власних майнових прав.

 

Надаємо 5 частин відео.

 

5. Семінар по відшкодуванню заподіяної шкоди українському народу 5ч.


Додатково:

 

 

Джерело: http://vyhid-e.org.ua/?p=1513

В цих відео Ольга Михайлівна Яремків розповідає, як правителі в нашій країні, починаючи з розпаду Совєцького Союзу застосовували схеми, які грабували народ України.
Незалежно від того, хто зараз при владі, або прийде до неї після виборів, цей злочинний олігархічний механізм продовжує ошукувати і вести до злиднів український народ.
Пояснюється, які борги має держава перед кожною людиною. Розкривається механізм заявлення їх перед державою і вказуються шляхи виходу з кризової ситуації.

ВІдеоматеріали про участь О.Яремків разом з активістами територіальних громад в роботі інофрмаційного намету на Майдані у Києві