Login
Register

Головна

Майнові права українців

Знання

Різне

Знання

Причини кризи і шляхи виходу з неї.
Вся діяльність влади, весь їхній інтелект і «професіоналізм» направлений на виконання програми, написаної за межами країни і чітко направленої на розкрадання бюджету, обкрадання народу, руйнацію держави і фізичне знищення народу.

Щоб зупинити цей великомасштабний злочин слід витребувати звіт влади за наступними показниками:
а) припинити кримінальну приватизацію;
б) витребувати обнародування розподільного балансу і встановити, які були активи держави станом на час розпаду СРСР.
2. Визначити, яка сума майна була в кожній області України.
3. Встановити, яка сума майна по кожній області підлягала приватизації (роздержавленню) за ПМС відповідно до законів України і як виконані ці закони та яка сума внутрішнього боргу по невиконаних зобов'язаннях.
4. Встановити, яка сума майна і перелік підприємств, які мали залишитись у державній власності.

Ми маємо нарешті зрозуміти, що нас обкрадено, ознайомитись із механізмом цього обкрадання. Нас пограбовано, і ті, хто це зробив - вишукують протиріччя, щоб замаскувати істинну причину того, чому народ рішуче прагне докорінних змін в державі та покарати винних,  прагне націоналізувати  його матеральні цінності, шахрайськи привласнені групою осіб, що діють по  зговору і чіткому плану.
Ми маємо відкинути всі інспіровані, ілюзорні протиріччя серед громадян держави Україна, державі укрпаїнського народу.
В нас всіх одна біда - крайня бідність і безправ'я в одній з найбагатших ресурсами країн Європи.
Ми маємо зрозуміти, що і Євросоюз (США) і Російська Федерація мають свої інтереси і плани відносно нашої ВІтчизни - що фактично є її фізичним, матеріальним і духовним знищенням, як і знищенням-асиміляцією всього українського народу.
Ми маємо узгоджено діяти в правовому полі держави повертаючи своє майно, спираючись на Конституцію України, закони України і міжнародні закони для повернення свого майна, шануючи духовні, культурні, матеріальні цінності кожного, хто проживає в нашій Вітчизні.