Login
Register

Головна

Майнові права українців

Знання

Різне

Юрій Ситник

Автор, точніше ретранслятор Трансерфінгу, Вадим Зеланд називає Матрицю техногенною системою.

За його словами найбільша непроявлена проблема полягає в загрозі найціннішому що є в людини - його свободі та індивідуальності.

Ми всі знаємо про екологію навколишнього середовища але забули про екологію душі.

 

Увага людей фокусується, зокрема усіма ЗМІ, на речах незначимих та несуттєвих, у цей час коли світ змінюється непомітно та невпинно. Для режисерів цих змін надважливо щоби люди їх не помічали доти, доки вони не стануть незворотніми. Начебто нічого особливого не відбувається, а людство щохвилини все більше перетворюється в елемент Матриці - штучно створюваної реальності нового світового порядку.

Система керується безструктурно, а значить непомітно. Насправді багато структур, у першу чергу лихварсько-фінансові, працюють на Матрицю, але управляються вони трендами, а не конкретними вказівками якихось таємничих змовників.

В Матриці здібності та можливості людини блокуються або направляються на розбудову самої системи. Це досягається тією ж фіксацією уваги на речах які є несуттєві та приховують правду. На примітивному рівні це може бути та ж боротьба влади і опозиції, за спинами яких стоять олігархи, контрольовані світовою фінансовою системою. Тому боротьба з владою на Майдані позбавлена будь-якого сенсу коли вона не передбачає зміну системи.
Саме тому опозиція стає повністю недієздатна коли на Майдан виходять сотні тисяч. Люди прийшли міняти систему, а опозиція, як елемент системи, просто на це неспроможна і починає міняти формат протесту на несуттєвий - відставка уряду, перевибори, зняття з посади котрогось із міністрів, бюрократизація процесу шляхом реєстрації НОМ і т.д. і т.п...

Людина, захоплена удаваним протистоянням елементів системи, просто несвідомо витрачає енергію на її посилення і ще міцніше заплутується у павутині Матриці. Вся політична поляризація на кшталт вибору між ЄС та "митним союзом" це зомбування та позбавлення енергії справедливого протесту. Щоби вийти за рамки системи потрібно "розмагнітитись" - не дивитись політичні шоу, новини та не читати статті добре оплачуваних адептів нового світового порядку. Ви думаєте це випадково що більшість інформаційних фаворитів Матриці - педерасти, педофіли чи просто моральні виродки? Ні, це закономірність, бо вони будують майбутнє для себе, а не для фізично та психічно здорових людей. Від останніх потрібна лише енергія на підтримання системи, простіше - роль раба. Чи це буде рабство з ланцюгами на галері, чи за монітором в офісі - немає значення. Друге насправді гірше - це рабство духу.

Всі світові та центральні ЗМІ країн, як і їх банківські системи в руках дегенератів - прислужників Матриці і творців novus ordo seclorum. На екранах ви практично не побачите біопозитивних людей та не почуєте того що знаходиться за полюсами магнітів які роблять ваш розум лінійним. Що би не говорили з екранів цинічні покидьки-маніпулятори, чи ті чиє самоусвідомлення глибоко спить, а розум захоплений магнітами - Маятниками, вся ця інформація є хуцпою. (Хто не читав моїх публікацій на цю тему або призабув: Маятники це енергоінформаційні сутності, створені об'єднанням людських думок та емоцій навколо якоїсь ідеї; Хуцпа це нахабна і цинічна брехня або приховування правди через фіксацію уваги на окремих аспектах брехні).

Щоби вийти за рамки системи, потрібно перш за все вийти з під впливу Маятників та перестати отруювати свій мозок хуцпою. Хто не може одразу - обмежити інформацію лише константацією фактів але уникати їх оцінки. Провітривши хоча б кілька тижнів у такий спосіб свої мізки, можна пробувати самостійно аналізувати події та явища, задаючи собі питання - кому це вигідно. Повірте, результати вас здивують! Правда це ще не вихід, але принаймі перший крок у потрібному напрямку. Звичайно можна його не робити - тоді система зробить усе за вас. Це право свободи вибору кожного.

 

Ю.Ситник

Джерело vgolos.com.ua

 

Деякі статті Ю.Ситника на vgolos.com.ua