Login
Register

Головна

Майнові права українців

Знання

Різне

Про автора

Книга
Та прірва, яку ми маємо зараз, є похідним ід того, що наша власність привласнена кимось. 
Але повернути її є можливим. І для тих, хто дійсно прагне щось зробити для людей, а не для свого " рейтингу"  - ця книга може бути великою допомогою в скеруванні зусиль.
На протязі останніх 20 років існуюча влада в державі порушуючи наю ж писані закони, Конституцію, створюючи інші закони цілеспрямовано позбавила громадян України майна, яке належиться їм згідно законів держави і Конституції - тобто діяла не задля блага народу, а як злочина група осіб, що діяли і діють по зговору.

Ольга Михайлівна ЯРЕМКІВ - правник, підприємець, автор низки друкованих статей з проблем економічно-правової політики в нашій державі. Здобула економічну освіту, відтак юридичний факультет Львівського держуні­верситету. Працювала бухгалтером-ревізором, керівником торгового підприємства. Зараз займається дослідницькою роботою.Смілива критика урядових заходів, спрямованих на роздержавлення та приватизацію народного майна, інвестиційної та податкової політики, фінансових маніпуляцій, що призвели до економічного розвалу держави, зубожіння народу, знайшла прихильний відгук читачів і невдоволення владних структур та підпорядкованих їм деяких засобів масової інформації.А тому не дивно що перші статті О.М. Яремків надруковані не в українських політично-економічних виданнях, куди їх посилала, а в московському "Науковому віснику українського Історичного клубу" (том 5, 2001) та газетах "Ідеаліст", "Літературний Львів".

В роздумах - доля простих людей, їх біди, складна доля Незалежної України. 

Текст книги (останнє, дещо доповнене порівняно з поерередніми виданнями і перведеного з pdf формату) надається з дозволу автора. 

Завантажити книгу "Обкрадена Україна"     Читати книгу на сайті